Общественная организация «Наука и культура» English version Francais 	
version 	
Deutsch Version Version espanola     Сделать стартовой Добавить в избранное Написать нам
Главная
Фабрика "Старт"
V.I.P. ТУРНИРЫ V.I.P. ТУРНИРЫ
БИЛЬЯРД ПО-КИЕВСКИ БИЛЬЯРД
ПО-КИЕВСКИ

новости, календарь, клубы Киева
литература, видео, индивидуальные  занятия, школы ОБУЧЕНИЕ
литература, видео, индивидуальные занятия, школы
•  НОВОСТИ  •  САЙТЫ  •  КАЛЕНДАРЬ  •  АРХИВ  •  РЕЙТИНГИ  •  КЛУБЫ  •  СЕТКИ  •  ПРАВИЛА  •  ФОРУМ  •  КОНТАКТЫ  •
Школа БК "Принц"“UBA Cup” 2017/2018РуптурКии Е. Онищенко
ВИДЕО ТУРНИРОВ
КАЛЕНДАРИ ТУРНИРОВ
САЙТЫ ФЕДЕРАЦИЙ 
 
WEB  СТРАНИЦЫ
БК Буффало Бильярд по-киевски АР Крым
Германия Клуб
АРХИВ ТУРНИРОВ:
Пирамида МКП, ЕКП[107]
Пирамида Open[91]
Пирамида Ukraina[50]
Пирамида Ukraina ю[24]
Пирамида Россия[73]
Пирамида Казахстан[5]
Пул Ukraina[16]
Снукер IBSF, СНГ[10]
Снукер Ukraina[24]
Клубные открытые[62]
Телетурниры[12]
Пирамида ФБСУ[24]
Пирамида ФБСУ ю/д[22]
Морской бильярд[2]


Конвертер валют НБУ
Ha 28.11.2012

UAH
BLR
USD
EUR
RUR
www.blr.ccЛента новостей RSS 2.0
Лента новостей RSS 2.0

Кубок БК “Міленіум” з піраміди 2017 серед сеньйорів та ветеранів

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Кубку БК “Міленіум” з піраміди 2017

серед сеньйорів та ветеранів 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ. Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації більярдного спорту в Україні та зокрема в м.Трускавець та Львівській області, підвищення майстерності ветеранів та сеньйорів, визначення переможців.

1.2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ. Змагання проводяться в термін 22-25 вересня 2017р. В більярдному клубі “Міленіум” - м.Трускавець, вул. Стебницька, 29, РЦ «Міленіум». Тел. +38 097 933 5080.

1.3. ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ.   Керівництво організацією та проведенням змагань здійснює Громадське об’єднання “Піраміда”. Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «Міленіум» та Суддівську колегію. Суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами проведення змагань з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення. У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Суддівська колегія. 1.4. КАТЕГОРІЯ ЗМАГАНЬ. Категорія : Відкриті Всеукраїнські Дисципліна : Комбінована піраміда з наступними змінами: 1. Замість забитого «свояка» кулю знімає партнер 2. Штраф - з полиці на стіл 3. Джентельменське замовлення (кулі, які влучають в лузу прямо - без торкання інших куль та бортів - зараховуються, в інакших випадках треба замовляти ) Рейтинг : Так Залік : Особистий

1.5. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРУД ТА ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ І ГЛЯДАЧІВ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Суддівські колегії, сформовані та затверджені Комітетом Сеньйорів та Ветеранів більярдного спорту України; власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

1.6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі, які задовольняють вимогам вікових груп: Сеньйори - 1977-1963 р.н. Ветерани - 1962 р.н. і старші. Кількість учасників необмежена.

1.7. ЗАЯВКИ. Попередні іменні заявки надаються з дня опублікування цього положення на електронну пошту masterserga@gmail.com або в Cуддівську колегію перед початком змагань (в день попередньої реєстрації 2.06.2017р.з 16.00 до 19.00 або в день безпосередньої реєстрації 3.06.2017р. з 9.00 до 10.30 в більярдному клубі «Міленіум», м.Трускавець, вул. Стебницька, 29, РЦ «Міленіум» Також можлива онлайн реєстрація на офіційній сторінці турніру www.llb.su/t/2849956 До змагань допускаються всі учасники, які підтвердили свою участь у встановлений термін.

1.8. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ. Всі витрати учасників і тренерів на змагання, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають учасників. Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань. Благодійні внески для учасників:   - 40 - 54 років - 500 грн. - 55 років і старші - 500 грн.

1.9. ФОРМА ОДЯГУ. Чорні класичні туфлі та брюки (з тканини зі стрілками, не джинси), біла або однотонна сорочка, жилет (за бажанням), краватка-метелик (за бажанням). Одяг учасників повинен бути охайним й акуратним. Спортсмени, одягнені в невстановлену форму одягу, до змагань не допускаються!

1.10. РОЗМІЩЕННЯ. Бажано бронювати приватний сектор або готелі завчасно - зверніть увагу, що турнір проводиться в вихідні дні! Пропонуються квартири та апартаменти подобово

1.11. ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ Ліга Любителів Більярду www.llb.su Більярдний портал www.billiardnews.com.ua Сайт ФБСЛо http://billiard.lviv.ua/ Сайт ФСБУ www.billiard.net.ua Місцеві телекомпанії та ЗМІ.

2. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

2.1. ФОРМАТ. Змагання проводяться в трьох вікових групах у 2 етапи в кожній. Перший етап - кваліфікація. Гра в групах по 4 спортсмени (при неповному формуванні групи – допускається 5 спортсменів). Перед початком формування груп проводиться розсіювання спортсменів : 1. Розсіюється (згідно рейтингу за підсумками попередніх етапів турнірів)  кількість спортсменів, виходячи з кількості груп – по одному в кожну групу. 2. Розсіюються усі за територіальним принципом -  представники одного регіону (крім господарів) не можуть грати в одній групі. Інші учасники груп визначаються сліпим жеребом - автоматично за допомогою системи проведення змагань «Більборд». Ігри в групах проводяться по колу, кожний з кожним згідно розкладу ігор. З кожної групи до другого етапу виходить по 2 спортсмена, які посіли 1-2 місця. З можливих груп з 5 спортсменів виходять до наступної стадії 3 кращих спортсмена. Підсумкові місця в групах визначаються за наступними критеріями та у послідовності: 1 - кількість виграних матчів; 2 - різниця виграних і програних партій - для 3 гравців; 3 - кількість виграних партій - для 3 гравців; 4 - особисті зустрічі - для 2 гравців; 5 - жереб. Другий етап – плей офф. Проводиться за олімпійською системою з прямим вибуванням після поразки.

Спортсмени, які вийшли до другого етапу отримують індивідуальний посів, який залежить від результатів їхнього виступу на першому етапі і визначається такими критеріями і в такій послідовності: 1. Місце, зайняте в групі 2. Різниця виграних і програних партій 3. Відношення виграних і програних партій (виграних до загальної кількості партій) 4. Жереб. У випадку, якщо спортсмен отримав посів , після якого він має зустрітись з партнером, з яким зустрічались на першому етапі, спортсмен з нижчим посівом отримує номер посіву на один нижче, або вище в залежності від своєї групи.

2.2. РЕГЛАМЕНТ. До уваги учасників!!! Максимальна кількість проведених матчів за ігровий день складає 2.

22 09.2017р – День приїзду 22 09.2017р - з 16:00 до 18:00 та 3.06.2017р. - з 09.00 до 10.30 - реєстрація в БК «Міленіум» 23.09.2017р. 9.00 - 10.00 - тренування учасників, 10:30 - 11:00 жеребкування, 11:00 - 11:30 - урочисте відкриття змагань 23.09.2017р – 1 етап для всіх категорій - 1-2 тур 24.09.2017р – 1 етап для всіх категорій - 3 (4) тур та перший тур 2 етапу. 25.09.2017р – півфінали та фінали для всіх категорій. При необхідності проведення додаткового етапу ( чвертьфінал ) у віковій групі, де заявиться дуже велика кількість гравців, передбачено фінал винесений на 26.09.2017. Після закінчення фіналів проводитиметься нагородження призерів. На 1 етапі матчі проводяться до 3 виграних партій. На 2 етапі – до 3 виграних партій. Починаючи з півфіналів - до 4 виграних партій. Переможці в особистому заліку визначаються в фінальних зустрічах.

2.3. Призовий фонд і нагородження. Призовий фонд турніру складає 100% благодійних внесків + 10 000 грн від організаторів турніру. А саме : в кожній віковій групі призовий фонд складається зі 100% благодійних внесків з додаванням бонусу пропорційно представництва спортсменів в кожній вікрвій групі. Призовий фонд в кожній віковій групі розподіляється серед 25 відсотків заявлених гравців, які посіли найвищі підсумкові місця. Всі призери мають бути на церемонії нагородження у встановленій формі одягу. В противному випадку організатори залишають за собою право не нагороджувати порушників.

2.4. Суддівська колегія. Головний суддя змагань суддя МК – Шохін Сергій Валентинович (+380635861111;masterserga@gmail.com) Суддя змагань – суддя ЛЛБ - Білевич Олександр Борисович (+380676740988; info@billiard.lviv.ua) Умови та порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Суддівської колегії за погодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

Це Положення є офіційним запрошенням на турнір.ТОВ «Буффало Груп» Фирма«АС» Фабрика "Старт" Кии мастера Каюкова Фирма "Vantex" Мастерская Алексея Ариванюка
"Weekend" Компания Руптур Кии Ивана "Луцкого" Кии от Шкуратова tournamentservice.net
•  новости  •  сайты  •  календарь  •  архив  •  рейтинги  •  клубы  •  сетки  •  правила  •  форум  •  контакты  •
Украина, Киев (8067) 501-98-32
info-duplet@mail.ru    
Сделать стартовой
Добавить в избранное
Copyright © 2006-2007 Гилевич С.В.
All rights reserved.
Идея и материалы: Гилевич С.В.
Разработка: R.N.Design
Использование в любой форме материалов, опубликованных на сайте - с согласия автора.


БИЛЬЯРД ПО КИЕВСКИ - новости, календарь турниров, клубы Киева Федерация спортивного бильярда Украины TournamentService.net Журнал Бильядный магазин «Московская конфедерация бильярдного спорта»
Спортивный бильярд мира Великолепная восьмерка Сайт 4sport.ua Журнал Бильярд Спорт ВБильярд ВБильярд
Dynamic Billard Organisation GmbH Rambler's Top100